نتایج جستجو برای عبارت :

قصه‌های شنیدنی حیوانات:نویسنده: محمدرضا اکبری .ناشر: کتاب جمکران .

قصه ، همواره نقش موثر و سازنده خود را در افکار، اخلاق و فرهنگ انسان های تاریخ داشته است.چه بسیار کسانی که با داستان های سالم و سودمند به رشد و هدایت بار یافته اند.
با شروع تاریخ زندگی انسان، قصه گویی آغاز شد و به عنوان یکی از مسائل فرهنگی مورد علاقه انسان جایگاه اصلی خود را در میان همه ی انسان های تاریخ باز کرد.
از جمله قصه هایی که همواره گرایش و استقبال مردم را به دنبال داشته است قصه های مربوط به حیوانات است، به گونه ای که نقش اصلی یا جنبی به یک
سلام یک ناشر چینی کتاب آموزشی برای کودکان منتشر کرده و در اختیار ناشر ایرانی قرار داده. طرف ایرانی هم با درک مسئولیت اجتماعی کتاب را ترجمه کرده و رایگان منتشر کرده است (ترجمه‌ی فروغ فرجود).کار بسیار خوبی است چون می شود به جای ترساندن بچه ها و ایجاد رعب و هراس در قلب کودکانه شان، این کتاب را در اختیارشان گذاشت.
جهت دانلود کتاب بصورت pdf  از اینجا اقدام کنید.
 وبسایت      tibf.ir
2 تا ناشر خوب می شناسم حتما سر بزنید 
1- نشر جمال :  کلمه  "جمال" را در فیلد ناشر جستجو کنید.
2- گروه شهید ابراهیم هادی : کلمه "شهیدابراهیم" را در فیلد ناشر جستجو کنید. دقت شود کلمه "شهیدابراهیم" بدون فاصله بین شهید و ابراهیم است.

در پناه حق کتابخونهای عزیز 
دانلود کتاب آناتومی به زبان ساده نیکروش    

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود رایگان کتاب آناتومی به زبان ساده دکتر نیکروش :: ...pdfketab2.blog.ir › دانلود-رایگان-کتاب-آناتومی-به-زبان-ساده-دکتر-...برای دانلود کتاب آناتومی به زبان ساده دکتر نیکروش روی دانلود فایل کلیک و فایل را دانلود کنید دانلود فایل ...
محمدرضا نیک‌روش - پایگاه دانلود رایگان کتاب | دانلود کتابwww.takbook.com › book › محمدرضا-نیک‌روش۱ د
کتاب آناتومی به زبان ساده دکتر نیکروش    

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب آناتومی به زبان ساده دکتر نیکروش :: ...pdfketab2.blog.ir › دانلود-رایگان-کتاب-آناتومی-به-زبان-ساده-دکتر-...برای دانلود کتاب آناتومی به زبان ساده دکتر نیکروش روی دانلود فایل کلیک و فایل را دانلود کنید دانلود فایل ...
محمدرضا نیک‌روش - پایگاه دانلود رایگان کتاب | دانلود کتابwww.takbook.com › book › محمدرضا-نیک‌روش۱
دومین نشست کتابخوان با حضور در مدرسه ابتدایی رسالت روستای اصله برگزار شد.
در این نشست شش نفر از دانش آموزان این مدرسه به معرفی کتاب پرداختند که به این شرح است:
بهار، نویسنده: نورا روکا، ناشر: طبیب، ارائه توسط : محدثه محققی ( دانش آموز ).
قصه های تصویری از مثنوی معنوی، نویسنده: عبدالجلیل کریم پور، ناشر: پادیاب، ارائه توسط: مریم کریمی (دانش آموز ).
اولین نماز من، نویسنده: زهرا وثوقی، ناشر: ذکر،کتابهای قاصدک، ارائه توسط : نازنین کریمی ( دانش آموز ).
چ
عناوین اصلی کتاب : چرا دروغ می گوییم؟؛ آثار دروغ ؛ دروغ های مجاز؛ راه نجات از دروغ ؛ سخن پایانی ؛ فهرست کتاب های انتشارات مسجد مقدّس جمکران ؛ پی نوشت ها مشخصات کتاب: عنوان و نام پدیدآور : دروغ/ مولف عزیزالله حیدری. مشخصات نشر : قم: مسجد مقدس جمکران ۱۳۸۹.‬ مشخصات ظاهری : […]
نوشته دانلود کتاب دروغ اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
بسم اللّٰه الرحمن الرحیم 
ای آنکه دل ز هجر تو ماتم گرفته است 
بنگر که چشم های مرا غم گرفته است 
دق می کنم بدون تو ، آیینه واقف است 
از سینه ای که آه دمادم گرفته است
دلتنگی سه شنبه شب و بغض جمکران
امشب دلم به وسعت عالم گرفته است
هرچند دست یاری از او من کشیده ام
مولا ولی دست مرا هم گرفته است
چندیست بی تو گریه امانم نمی دهد 
حتی ربیع بوی محرَّم گرفته است 
آقا ! بیا که ببینم به چشم خود 
آخر دعای این همه آدم گرفته است ...!
پ ن : 
اللّٰهم عجِّل لولیک الفرج
به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از ایرنا  دقایقی پس از وقوع زلزله، ابتدایی گزارش رسمی بوسیله شرح زیر منتشر شد.  جلال: ۴  محل وقوع: استان قم - حوالی قم  کتاب و زمان تصادف بوسیله حین محلی: ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ ۰۰:۱۱:۲۰ طول جغرافیایی: ۵۰.۷۲، عرض جغرافیایی: ۳۴.۵۷ عمق زمین نوسان: ۱۰ کیلومتر  نزدیک ترین شهرها: ۱۶ کیلومتری قم (قم)، ۱۷ کیلومتری جمکران (قم)، ۲۳ کیلومتری کهک (قم)       نزدیکترین مراکز استان: ۱۰۷ کیلومتری اراک، ۱۴۰ کیلومتری تهران یک منبع در م
خاطره بی سوادی
خاطره بی سوادی

خاطره بی سوادیهمیشه هر جا حرف از بی سوادی می شد خیال می کردم تو دنیای امروز فقط پدربزرگ ها و مادربزرگ ها هستند که سواد ندارند.از این بابت خوشحال بودم که همه بچه های کشورم سواد دارند و کسی مشکل بی سوادی ندارد.
یک شب که قرار بود با خانواده به جمکران برویم با خودم قصد کردم به نیت ظهور چند تا کتاب کم حجم و جذاب درباره آقا با خودم ببرم و بدهم که مردم بخوانند.توی صحن جمکران راه می رفتم و خوب چشم می گردوندم که کتاب رو به ک
هو

من به اتفاق هانری کربن دو یا سه بار و البته به احترام حضرت قائم علیه السلام به مسجد جمکران رفتیم. سفر های خوبی هم بود و استفادهٔ معنوی فراوانی برای من داشت. مکان بسیار پر فیضی بود ، به خصوص اینکه هیچ کس حضور نداشت ، جای هیچگونه تظاهری نیز نبود. ولی حضور کربن در فضای جمکران همراه با تغییر حالت بسیار عمیقی بود که من در هیچ کجای دیگر در چهرهٔ او ندیده بودم. کربن در عالم دیگری فرو رفته بود و داشت خلسه ای خاص را تجربه می کرد. ما ساعت های متمادی را
قطعه جدید «سیستم» منتشر شد.اجرا: محمدرضا امیری - بهرام نورائیتنظیم: گروه هالی سانگتاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۹۸ناشر: وبگاه رسمی محمدرضا امیری
New Pice: SystemVocal: Mohammad Reza Amiri- Bahram NouraeiProuducer By: HolysongteamRealese Date: 16 March 2020
Publisher: Official Web of Mohammad Reza Amiri
Download
نام کتاب: هزار و یک پرسش و پاسخ علمی ( جلد اول)ترجمه و گردآوری: محمود حکیمی
نوبت و تاریخ چاپ: چاپ سوم ، ۱۳۷۵ناشر : انتشارات قلمتعداد صفحات: ۲۳۷ صفحه.اندازه صفحات: ۱۶×۲۴عکس : داردشابک:   ۹۶۴۳۱۶۰۱۷۳| ISBN : 964-316-017-3
* تاریخ ورود به کتابخانه‌ی شخصی: ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ سه‌شنبه
* تاریخ مطالعه‌ : مطالعه‌ی اول در تابستان ۱۳۹۸
* معرفی و بررسی:بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِیمِاین کتاب در ۷ فصل به پرسش‌های تاریخی و علمی مربوط به آن بخش پاسخ می‌دهد که شامل : عل
{پرسش و پاسخ مهدوی - شماره 30}

قضیه چاه مسجد جمکران چیست؟

پاسخ:
عریضه نویسی به عبارتی توسل کردن و تقاضای حاجت از خدا، ریشه در روایات دارد. محدثِ قمی در منتهی الآمال مینویسد: هر کس در ضریح ائمه کاغذی را ببندد و مُهر کند و آن را در نهر یا چاه آب و یا برکه ای بیاندازد و به نیت حضرت مهدی حاجت خود را ذکر کند، آن بزرگوار عهده دار برآورده شدنِ حاجت وی میشود.
بر همین اساس چاهی در مسجد جمکران وجود دارد. اما این چاه خصوصیتی ندارد و انسان میتواند برای توسل
در تاریخ 1397/12/02  نقد و بررسی کتاب در طلوع آزادی نوشته محمدرضا شاه آبادی با حضور دانش آموزانی که این کتاب را مطالعه کرده و همچنین جناب آقای یونس عارفی نسب فوق لیسانس زبان و ادبیات فارسی و دبیر ادبیات (نقاد) شهرستان خاش در کتابخانه عمومی شهید بهشتی برگزار شد در ابتدا جلسه با تلاوت آیاتی از قرآن کریم و ذکر فاتحه و ادای احترام به مقام والای شهیدان و امام شهداو بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و آرزوی سلامتی و تندرستی برای مقام مع
دعای کمیل را از تلوزیون و مسجد جمکران گوش می کردم، ناگهان این حس را پیدا کردم: در برزخ باشم و تصویر مناجات اهل دنیا را ببینم! دعای کمیل بخوانند، مناجات شعبانیه و... و من دستم کوتاه باشد و فقط حسرت این لحظات را بخورم!
[عکس 1280×776]
مشاهده مطلب در کانال
امام زمان علیه السلام (از مجموعه ۱۴ معصوم)
پدیدآور: زهرا عبدی
ناشر: جمکران
تعداد صفحه: ۲۳
یکی از دغدغه‌های والدینی که دوست‌دارند فرزندانی با ایمان داشته‌ باشند، آشنا کردن کودکان با معصومین علیهم السلام است.
در این کتاب سعی شده است به مباحثی نظیر چگونگی ولادت امام زمان علیه السلام؛ معرفی مادر ایشان و ویژگی‌های شخصیتی آن بانو؛ دوران کودکی امام زمان علیه السلام در نزد پدر بزرگوارشان امام حسن عسکری؛ چگونگی رسیدن به مقام امامت در زمان کودکی؛
پادکست جدید «مناجات» از «محمدرضا امیری» و «Hill Song United» به دو زبان فارسی و لاتین منتشر شد• • • • • •قطعه جدید: مناجاتمتن و اجرا: محمدرضا امیری - Hill Song Unitedتنظیم: گروه هالی سانگتاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۹۹ناشر: وبگاه جهانی سلام
New Piece: PrayersText & Vocal: Mohammad Reza Amiri - Hill Song UnitedProuducer By: HolysongteamRealese Date: 19 April 2020Publisher: international Web of salam
Download
کتاب تحلیل فضای شهری مریم چرخچیان    

دانلود فایل

کتاب شناخت و تحلیل فضای شهری (رشته مهندسی ... - آدینه بوکwww.adinehbook.com › productشناخت و تحلیل فضای شهری (رشته مهندسی معماری و شهرسازی) ~مریم چرخچیان، هادی ایوانی (ویراستار) - نشر دانشگاه پیام نور - بزرگترین فروشگاه اینترنتی کتاب در ...
شناخت و تحلیل فضای شهری (رشته مهندسی معماری و شهرسازی)www.gisoom.com › book › کتاب-شناخت-و-تحلیل-فضای-شهری-رش...کتاب شناخت و تحلیل فضای شهری (رشته مهندسی مع
دانلود کتاب فیزیک موج استیون نتل

دانلودفایل

Search ResultsWeb resultshttps://ketab.io/ketab.io › book › فیزیک-موج
دانلود کتاب فیزیک موج | کتاب - Ketab.iohttps://ketab.io/Translate this pageJun 27, 2019 - دانلود کتاب فیزیک موج به فارسی فیزیک موج نوشته استیون نتل با لینک مستقیم بصورت فایل PDF. این کتاب را بصورت کاملا رایگان از سایت ...https://jangalban.net/jangalban.net › downloads › کتاب-فیزیک-موج-اث...
کتاب فیزیک موج اثر استیون نتل – جنگلبانhttps://jangalban.net/Translate this pageApr 8, 2018 - کتاب فیزیک موج اثر استیون نتل.
دانلود کتاب فیزیک موج استیون نتلpdf

دانلودفایل

Search ResultsWeb resultshttps://ketab.io/ketab.io › book › فیزیک-موج
دانلود کتاب فیزیک موج | کتاب - Ketab.iohttps://ketab.io/Translate this pageJun 27, 2019 - دانلود کتاب فیزیک موج به فارسی فیزیک موج نوشته استیون نتل با لینک مستقیم بصورت فایل PDF. این کتاب را بصورت کاملا رایگان از سایت ...https://jangalban.net/jangalban.net › downloads › کتاب-فیزیک-موج-اث...
کتاب فیزیک موج اثر استیون نتل – جنگلبانhttps://jangalban.net/Translate this pageApr 8, 2018 - کتاب فیزیک موج اثر استیون ن
کتاب رنج های ورتر جواب رو خوندم. خیلی خیلی چیزای جالب داخلش نوشته بود. اما یه چیزو درست متوجه نشدم، مثل اینکه کتاب ۱۷۸ صفحه بود و بعد از تموم شدنش ناشر نظر خودش رو نوشته بود و درباره کتاب و گوته حرف‌هایی زده بود، بعدش هم مترجم. این نظرها هم تقریبا مفصل بودند و البته که من رو یاد این جمله نه چندان مودبانه اما به‌حق انداختند: کی نظر شما رو خواست؟!
حالا به هرحال کتاب به اندازه کافی خوب بود که به این نکنه توجهی نکنم الان، اما اولش خیلی عصبانی شدم!
دانلود کتاب تحلیل فضای شهری مریم چرخچیان

دانلود فایل

کتاب شناخت و تحلیل فضای شهری (رشته مهندسی ... - آدینه بوکwww.adinehbook.com › productشناخت و تحلیل فضای شهری (رشته مهندسی معماری و شهرسازی) ~مریم چرخچیان، هادی ایوانی (ویراستار) - نشر دانشگاه پیام نور - بزرگترین فروشگاه اینترنتی کتاب در ...
شناخت و تحلیل فضای شهری (رشته مهندسی معماری و شهرسازی)www.gisoom.com › book › کتاب-شناخت-و-تحلیل-فضای-شهری-رش...کتاب شناخت و تحلیل فضای شهری (رشته مهندسی
بعضی وقتا که بی خوابی به سرم میزند مثل الان، پا میشم و نماز شب می خونم.
اما الان ... .
غروبی که داره میاد، شام شهادت پدر بزرگوار امام زمان(عج) است.
محمد جان این روزا رو به حرمت عزای امامزمانت در عزای پدرشون لطفاً با گناهان و کارات ناراحتشون نکن.
حواست هست؟
پوستر مراسم جمکران رو دیدم. ساعت ۸شب امروز. حاج آقا پناهیان و حاج سعید حدادیان ...
ان شاالله عصر بعد کلاس ساعت۴میرم طرف ترمینال جنوب. اتوبوس قم و از اونجا مستقیم جمکران. بعد مراسم هم میایم محضر حض
تو هم می دانی نازلی که من این پای کوتاهم را خیلی دوست دارم. یک پای ناقص که بگذارد نقاش بشوی، خیلی بهتر است از دو تا پای سالمی که تو را ببرد دانشگاه افسری. من که نمی لنگم، می لنگم؟ فقط یک هوایی موقع راه رفتن شانه ی چپم زیادی می آید پایین. اگر یک‌جا بِایستم و تکان نخورم، هیچ‌کس نمی فهمد که علیلم و مادرزادی پایم کوتاه بوده است._________________یک شاهکار از محمدرضا شرفی خبوشان. همه ی کتاب ها که نباید جایزه ببرن که موندگار بشن، بعضی کتاب ها در گمنامی موندگا
مرحوم شیخ صدوق، راوندی و بعضی دیگر از بزرگان به نقل از مفضّل بن عمرو حکایت کند: روزی در خدمت حضرت صادق آل محمّد صلوات اللّه علیهم اجمعین نشسته بودم، آن حضرت فرمود: آیا می دانی پیراهن حضرت یوسف علیه السلام چه بود و کجاست؟ عرض کردم: خیر، نمی دانم؛ شما بفرمائید تا فرا بگیرم.......(جهت مطالعه ادامه روی ادامه مطلب کلیک کنید.)

بخشی از داستان کتاب "چهل داستان و حدیث از امام زمان (عج)"(نویسنده: "عبدالله صالحی" /ناشر چاپی: "مهدییار"/ناشر دیجیتالی: "مرکز تح

کلیک کنید>>>سیگنال خرید کوتاه مدت با بازدهی 100 درصدی

وتجارت
 در فضای مجازی مبنی بر درج نام آقای زنوزی مطلق به عنوان بدهکار عمده بانک به استحضار می رساند طی سالهای گذشته بدهی ایشان به شرکت‌های زیرمجموعه گروه بانک گردشگری منتقل و تبدیل تعهد شده و گروه متعلق به آقای محمدرضا زنوزی مطلق در حال حاضر فاقد بدهی به بانک تجارت می‌باشند.

وبملت شرکت بانک ملت /موضوع:تداوم تعلیق نماد معاملاتی ناشر به استناد ماده 19 مکرر 1/ 12 مکرر 4 دستورالعمل اجر
برگزاری دوازدهمین نشست کتابخوان(کتابخانه ای) در کتابخانه دانش که در این نشست تعدادی از اعضاء کودک به ارائه کتاب هایی از قبیل زیر پرداختند:

کتاب نیش زدگی و گزیدگی نوشته:آنجلا رویستون/ ارائه توسط:محمدحسین فرهنگ/ ناشر:پیدایش
کتاب راز گرما نوشته:مستوره سادات مدرسی/ ارائه توسط:محمدامین سهیلی/ ناشر:آموزش علوم

کتاب نجات یک بادبادک نوشته:الیور جفرز/ ارائه توسط:فاطمه میرزایی/ ناشر:مبتکران

کتاب نهنگ مهمان دار نوشته:علی باباجانی/ ارائه توسط
چاپ اول کتابم وارد بازار شد. قیمتش با توجه به گران شدن کاغذ گران است.
این ناشر را یکی از همکارانم که پسر عمویش بود، معرفی کرد. قرار شد همکار اصلاحات کتاب را انجام دهد و هزینه چاپ را پرداخت کند. اما بدون اصلاحات برای ناشر فرستاد و من فهمیدم و مانع از انتشار کتاب به نامش شدم. الان به شدت دلخور است چون به ناشر گفته بود که چاپش نکند. ناشر به من گفت که فعالیت حرفه ایش را فدای روابط نمی‌کند. تو یک گروه شغلی همه تبریک گفتند ولی همکار سکوت کرد.
هنوز نتون
دانلود آهنگ محمدرضا هدایتی یه روز میای + کیفیت عالی
هم اکنون جاز موزیک برای شما کاربران ترانه یه روز میای با صدای محمدرضا هدایتی با کیفیت 320 و 128
Exclusive Song: Mohammadreza Hedayati – “Yerooz Miay” With Text And Direct Links In jazzMusic.blog.ir
 متن آهنگ محمدرضا هدایتی یه روز میای
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
یه روز میای عاشق تو میشم دیوونه و دیوونه تر از این شم ♬♫♪تو قلبمم تو رو داشته باشم مست توام وقتی هستی پیشم ♬♫♪من عاشق همین دیوونگیتم عاشقتم اما بهت نمیگممیخوام برام یار همیشگی

انتشارات شانی فعالیت رسمی خود را در سال ۱۳۸۴ با محوریت
چاپ تخصصی کتاب شعر از جامعه شاعران معاصر آغاز نمود
و در این مدت بیش از هزار عنوان کتاب شعر چاپ نموده
که از این بین صد ها شاعر معاصر و نوقلم را
به جامعه حرفه ای ادبیات معرفی کرده است.شاعرانی که در عرصه های مختلف حائز جوایز معتبری شده اند.نشر شانی در چهار دوره ناشر برگزیده استان البرز شناخته شده
و در حال حاضر نیز به عنوان اولین ناشر تخصصی شعر در کشور
بیش از ۳۰ نمایندگی فروش در کتابفروشی ها
بزرگانِ علما اینجا می‌‌آمدند، زیارت
میکردند، [از جمله] مرحوم فیض کاشانی - فرزند ایشان، مرحوم علم‌الهُدیٰ یک جایی می‌نویسد که من در خدمت پدرم آمدیم مسجد جمکران
را زیارت کردیم و اینجا بودیم.

محمدمحسن مشهور به ملا محمدمحسن فیض کاشانی زادهٔ کاشان(۱۰۵۸ هجری شمسی)، حکیم و عارف دوره صفوی و داماد ملاصدرای شیرازی است
دانلودpdf کتاب مختصر آیین دادرسی مدنی توکلی

دانلودفایل

Search ResultsWeb resultsمختصر,آیین دادرسی مدنی,دکتر توکلی,طرح نوین - نوین بوکnovinbook.com › مختصر,آیین دادرسی مدنی,دکتر توک...Translate this pageاین کتاب در چهار بخش تدوین شده که در سه بخش اول، به ترتیب، مباحث دروس سه گانة آیین دادرسی مدنی مقطع کارشناسی رشتة حقوق مطالعه شده و بخش چهارم به مطالعة ادلة ...خرید کتاب مختصر آیین دادرسی مدنی دکتر توکلیhttps://www.tahsilatetakmili.com › product › مختصر-آی...Translate this pageخرید اینتر
کتاب آموزش بوکس رایگان
این کتاب بهترین و حرفه ای ترین کتاب آموزش بوکس می باشد که اساتید حرفه ای و مجرب این رشته در حجم 89 صفحه تدوین کرده اند.

دانلود فایل

دانلود کتاب آموزش بوکس به زبان فارسی - Danesh20.ir https://danesh20.ir › دانلود-کتاب-آموزش-بوکس-به-زبان... - Translate this page برای دریافت فایل “دانلود کتاب آموزش بوکس به زبان فارسی” بر روی قسمت “جزئیات بیشتر/دانلود” کلیک کنید و
کتاب صوتی رمان شب سراب

دانلود فایل

کتاب و فایل صوتی رمان شب سراب | god22 | 5064god22.ifilm20.ir › god22 › htmlکتاب و فایل صوتی رمان شب سراب ... نام رمان :رمان شب سراب به قلم : ناهید ا. ... به درخواست نویسنده / ناشر لینک های دانلود حذف گردید صفحه ی اول رمان: – سلام– به به ...
دانلود رایگان کتاب صوتی شب سراب اثر ناهید ا پژواک :: نسیم بوکnasimbook.blog.ir › post-10۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - دانلود کتاب صوتی شب سراب اثر ناهید ا پژواک فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 50 حجم کل فایل ها
دانلود کتاب صوتی ملت عشق اثر الیف شافاک 

دانلود فایل

دانلود کتاب صوتی ملت عشق - الیف شافاک - کتابراهwww.ketabrah.ir › کتاب صوتی › داستان و رمان خارجیکتاب صوتی ملت عشق اثر الیف شافاک یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های رمان ترکیه، داستانی از دلدادگی و عشق است. ملت عشق در چند سال اخیر بیش از 500 بار به ...
دانلود کتاب صوتی ملت عشق با صدای پروین محمدیان - ناول ...novelcafe.ir › tag › دانلود-کتاب-صوتی-ملت-عشق-با-صدای-پروین-مدانلود رایگان رمان ملت
دانلود رایگان کتاب چهار میثاق دون میگوئل

دانلود فایل

کتاب صوتی چهار میثاق اثر دون میگوئل روئیز - نوارwww.navaar.ir › کتاب های صوتی › داستان و رمان خارجی رتبه: ۴٫۴ - ‏۷۲۴ رأیکتاب صوتی چهار میثاق اثر دون میگوئل روئیز است. این نویسنده و سخنران سرخپوست مکزیکی فرهنگ باستانی سرخپوست‌ها یعنی خرد تولتک را در قالب چهار میثاق به ...ناشر صوتی‏: ‏ذهن آویز    حجم دانلود‏: ‏148 مگابایتسال انتشار صوتی‏: ‏1392    نویسنده‏: ‏دون میگوئل روئ

نام کتاب: ما و تاریخ فلسفه اسلامی

نویسنده: رضا داوری اردکانی

ناشر: پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی

نظری در رد یا تایید نویسنده ندارم.

نکته مثبت کتاب: 
بیان زیبای پیوستگی اندیشه‌ی فلسفی در شرق جهان اسلام
بیان نکاتی جدید راجع به برخی از فیلسوفان مسلمان که یک طلبه یا دانشجوی فلسفه، بعید است خودش به راحتی و در مدّت کم بتواند آن‌ها را کسب کند.

نکته‌ی منفی کتاب:
ظاهرا در اوایل کتاب، نویسنده در بیان مقصود خود کمی الکن است، تا چند
کتاب مدیریت بحران (21 راز دستیابی به موفقیت و زمان اوج بحرانهای زندگی)
نویسنده: برایان تریسی
مترجم: فاطمه سادات صادقی
ناشر : بوکتاب
رقعی شومیز
176 صفحه
کتاب حاضر قبلا تحت عنوان " چطور با شرایط بحرانی مقابله کنیم‭ ۲۱
:؟‬راز موفقیت در شرایط حساس " توسط انتشارات راشین در سال‭ ۱۳۸۶‬نیز منتشر
شده است
دانلود آهنگ محمدرضا شجریان بهار دلکش + متن و بهترین کیفیت
تصنیف زیبا و شنیدنی محمدرضا شجریان بنام بهار دلکش همراه با متن و دو کیفیت 320 و 128
Exclusive Song: Mohammadreza Shajarian – Bahare Delkash With Text And Direct Links In jazzMusic.blog.ir
متن آهنگ محمدرضا شجریان بهار دلکش
بهار دلکش رسید و دل به‌جا نباشداز آن‌که دلبر دمی به فکر ما نباشددر این بهار ای صنم بیا و آشتی کنکه جنگ و کین با من حزین روا نباشدصبحدم بلبل، بر درخت گل، به‌خنده می‌گفتنازنینان را، مه‌جبینان را، وفا نباشد
اگر ک
دانلود رایگان فایل صوتی کتاب چهار میثاق

دانلود فایل

کتاب صوتی چهار میثاق اثر دون میگوئل روئیز - نوارwww.navaar.ir › کتاب های صوتی › داستان و رمان خارجی رتبه: ۴٫۴ - ‏۷۲۴ رأیکتاب صوتی چهار میثاق اثر دون میگوئل روئیز است. این نویسنده و سخنران سرخپوست مکزیکی فرهنگ باستانی سرخپوست‌ها یعنی خرد تولتک را در قالب چهار میثاق به ...ناشر صوتی‏: ‏ذهن آویز    حجم دانلود‏: ‏148 مگابایتسال انتشار صوتی‏: ‏1392    نویسنده‏: ‏دون میگوئل روئی
دانلودpdf کتاب اصول و فنون ترکیبیات

دانلودفایل

کتاب اصول و فنون ترکیبیات - ریاضی سراriazisara.ir › postکتاب اصول و فنون ترکیبیات (ترجمه فارسی) این کتاب که ویژه علاقه مندان به المپیادهای ریاضی و کامپیوتر تالیف گردیده ... دانلود سوالات ریاضی آزمون قلم چی ۹۴/۸/۸.دانلود کتاب اصول و فنون ترکیبیات :: اثر پروانه ایbutterfly.blog.ir › post › دانلود-کتاب-اصول-و-فنون-ترکیبیاتکتاب اصول و فنون ترکیبیات نویسندگان: چن چانگ چونگ / کوه خی-منگ مترجمین: حسین ربیعی / حسی
اسامی و القاب و کنیه‌های امام زمان علیه السلام و وجه تسمیه آن‌ها
سوم: اوقیدمو
فاصل المعی میرزا محمد نیشابوری در کتاب «ذخیرة الالباب» معروف به «دوائر العلوم» ذکر کرده که: «اسم آن جناب در تورات به لغت ترکوم «اوقیدمو» است.»
نجم ثاقب، تالیف میرزای نوری، جلد ۱، صفحه ۸۸، چاپ انتشارات کتاب جمکران
 کتاب شناخت صنایع دستی ایران

دانلود فایل

arvin-bookstore.com › دانشگاهی › گردشگریکتاب شناخت صنایع دستی ایران - فروشگاه کتاب آروینشناخت صنایع دستی ایران حسین یاوری مهکامه فروشگاه اینترنتی کتاب آروین.rayabook.net › bookidشناخت صنایع دستی ایران - کتاب رایاکتاب شناخت صنایع دستی ایران به نویسندگی حسین یاوری منتشر شده توسط انتشارات مهکامه وکلیه کتب درسی،کمک درسی، دانشگاهی و غیره را از بانک کتاب رایا ...www.goodreads.com › book › showشناخت صنایع
دانلود کتاب شناخت صنایع دستی ایران

دانلود فایل

arvin-bookstore.com › دانشگاهی › گردشگریکتاب شناخت صنایع دستی ایران - فروشگاه کتاب آروینشناخت صنایع دستی ایران حسین یاوری مهکامه فروشگاه اینترنتی کتاب آروین.rayabook.net › bookidشناخت صنایع دستی ایران - کتاب رایاکتاب شناخت صنایع دستی ایران به نویسندگی حسین یاوری منتشر شده توسط انتشارات مهکامه وکلیه کتب درسی،کمک درسی، دانشگاهی و غیره را از بانک کتاب رایا ...www.goodreads.com › book › showشناخت صن
دانلود کتاب شناخت صنایع دستی ایران

دانلود فایل

arvin-bookstore.com › دانشگاهی › گردشگریکتاب شناخت صنایع دستی ایران - فروشگاه کتاب آروینشناخت صنایع دستی ایران حسین یاوری مهکامه فروشگاه اینترنتی کتاب آروین.rayabook.net › bookidشناخت صنایع دستی ایران - کتاب رایاکتاب شناخت صنایع دستی ایران به نویسندگی حسین یاوری منتشر شده توسط انتشارات مهکامه وکلیه کتب درسی،کمک درسی، دانشگاهی و غیره را از بانک کتاب رایا ...www.goodreads.com › book › showشناخت
معرفی کتاب امام رضا(ع) و ایران
نویسنده کتاب آقای سید حسین حر  و ناشر آن نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاههاست. این کتاب به بررسی خلافت عباسیان و شیوه حکمت آنها در ولایات تحت سلطه خود می پردازد. و حال و هوای شهرهای مختلف ایران را قبل از ورود امام رضا(ع) بررسی میکند. و گریزی هم می زند به قیامهای مختلفی که علویان علیه بنی عباس داشتند. و همچنین دلایل مامون را برای رو آوردن به حضرت امام رضا(ع) برمی شمرد. با خواندن این کتاب با بخشی از تاریخ اسلام و ایران آ
کتاب دو هزار و یک ختم (ختومات قرآنی، اسماء الله، ادعیه، اوراد، اذکار، نماز، روزه و ...)
تدوین: احمد تقدسی نیا
ناشر : ائمه (علیهم السلام)
وزیری جلد سخت
1007 صفحه
مصابیح‏‌الجنان، دائره المعارفى عبادى است
که هر انسان مسلمان، از بدو تولد تا پس از مرگ، با آن‏ها سر و کار دارد.
این کتاب یکى از ارزشمندترین آثار مولف دانشمند آن است که عمرى را در تحقیق
پیرامون ادعیه امامان معصوم (ع) سپرى کرده است.
کتاب انگیزش و هیجان جان مارشال ریو 

دانلود فایل

کتاب انگیزش و هیجان (ویراست هفتم) ~جان مارشال ریو، یحیی ...www.adinehbook.com › productانگیزش و هیجان (ویراست هفتم) ~جان مارشال ریو، یحیی سیدمحمدی (مترجم) - نشر ویرایش - بزرگترین فروشگاه اینترنتی کتاب در ایران - خرید و ارسال کتاب.
انگیزش و هیجان (مارشال ریو/سیدمحمدی/ویرایش) | فروشگاه ...www.mojdehbook.com › ... › عمومیفروشگاه کتاب مژده - نام کتاب:انگ
همسر شهید:
زمان حضور در سوریه محمدرضا خواب می‌بیند که، «خانمی با چهره‌ای نورانی محمدرضا را فرا می‌خواند و می‌گوید، آمده‌ام تا شما را خدمت پسرم حسین (ع) ببرم.
 محمدرضا با گریه نام ایشان را می‌پرسد و آن خانم خود را دختر پیامبر (ص) معرفی می‌کند.»
شهید مدافع حرم محمدرضا جبلی
سالروزشهادت
@modafeonharem
دانلود کتاب انگیزش و هیجان جان مارشال ریو

دانلود فایل 

کتاب انگیزش و هیجان (ویراست هفتم) ~جان مارشال ریو، یحیی ...www.adinehbook.com › productانگیزش و هیجان (ویراست هفتم) ~جان مارشال ریو، یحیی سیدمحمدی (مترجم) - نشر ویرایش - بزرگترین فروشگاه اینترنتی کتاب در ایران - خرید و ارسال کتاب.
انگیزش و هیجان (مارشال ریو/سیدمحمدی/ویرایش) | فروشگاه ...www.mojdehbook.com › ... › عمومیفروشگاه کتاب مژده - نام کتاب:
طرح کتاب‌خوان بهمن ماه با ارائه کتاب‌های «بحثی کوتاه پیرامون خطبه فدک» نوشته حاج‌آقا مجتبی‌تهرانی، «در طلوع آزادی» حمیدرضا شاه‌آبادی، «شکنجه‌گران می‌گویند» نوشته قاسم حسن‌پور، «گرگ‌سالی» نوشته امیرحسین فردی و «موهای تو خانه ماهی‌هاست» نوشته محمدرضا شرفی خبوشان معرفی شد.
دانلود رایگان کتاب دانشنامه اساطیر جهان pdf    

دانلود فایل

دانلود کتب تخصصی و حرفه ای | دانشنامه اساطیر جهان ... - ...nirikadesign.com › دانلود-کتب-تخصصی-و-حرفه-ای › دانشنامه-اساطی...منبع کنکور ارشد پیام‌نور .کتاب دانشنامه اساطیر جهان نوشته شده زیر نظر رکس وارنر و ترجمه شده توسط ابوالقاسم اسماعیل پور در سال 1389 توسط انتشارات اسطوره به ...
دانلود رایگان کتاب دانشنامه اساطیر جهان pdf :: دانلود کتابketabdownloadpdf.blog.ir › دانلود رایگان ک
حمید متواضع گفت: به دنبال گرانی مواد اولیه کتاب‌های نفیس از ابتدای سال جاری سفارش چاپ کتاب نفیس نداشته‌ایم، درحالی طی سالیان گذشته نیمی از سفارش‌های ما به کتاب‌های نفیس اختصاص داشت.
آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، حمید متواضع مدیر چاپخانه ابیانه که در حوزه انتشار کتاب‌های نفیس فعال است در گفت‌وگو با ایبنا با اشاره به دغدغه‌ ناشران و چاپخانه‌‌های آثار نفیس، گفت: متاسفانه مواد اولیه مرغوب مورد نیاز کتاب‌های نفیس در ماه‌های اخیر با
 کسب درآمد از آمازون با نوشتن کتاب های الکترونیکی
اگر اشتیاق پول درآوردن از آمازون را دارید یکی از راه های آن نوشتن EBook می باشد. شما می توانید یک محتوای عالی تهیه نمایید و بدون اینکه درگیر ناشر و ثبت کتاب خود شوید به راحتی از طریق امکانی که سایت آمازون در اختیارتان می گذارد کتاب الکترونیکی خود را ثبت نمایید.
کتاب الکترونیکی شما در بدون هیچ هزینه ای ثبت می شود و بعد از چند ساعت توسط آمازون در سایت منتشر می شود و هزاران کاربر از سرتاسر دنیا می ت
آموزش سریع و آسان SPSS در تحلیل داده هاگروه مولفان:مهدی کلانتری (نویسنده) | شهرزاد گراوند (نویسنده) | احمد خالقی لکموج (ویراستار)ناشر:پریکادرباره کتاب:آموزش سریع و آسان SPSS در تحلیل داده ها عنوان کتابی است از مهدی کلانتری که در 100 صفحه و توسط انتشارات پریکا در سال 1393 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب اس. پی. اس. اس (فایل کامپیوتر) است. نیز در بازار کتاب موجود می‎باشد. از مهدی کلانتری، کتاب‌های کاربرد Amos در مدل سازی معادلات ساختاری(پریکا)، روش ها
کاربران و دانشجویان گرامی محتوای این فایل بهترین و کاملترین خلاصه و سوالات چهار گزینه ای کتاب معارف اسلامی 1 با 255 نکات مهم می باشد.خلاصه کتاب معارف اسلامی 1 سعیدی مهر
که در قالب فایل PDF و در 30 صفحه بصورت زیبا و منظم تهیه و تنظیم شده است.
دانلود کامل ترین خلاصه و سوالات کتاب معارف اسلامی 1 سعیدی مهردانلود کامل ترین خلاصه و سوالات کتاب معارف اسلامی 1
خلاصه کتاب معارف اسلامی ۱
فرمت این محصول PDF  می باشد
 تعداد نکات : ۲۵۵
 تعداد صفحات خلاصه : ۳۰
 مرب
کتاب مختصر آیین دادرسی مدنی دکتر توکلی pdf

دانلود فایل

کتاب‌های مختصر حقوق به قلم محمدمهدی تولکی - پایگاه خبری ...https://www.ekhtebar.com › آگهی رپرتاژ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - از این سری کتاب، کتاب های مختصر حقوق مدنی، مختصر حقوق تجارت و مختصر آیین دادرسی مدنی توسط مؤلف محترم جناب آقای دکتر محمدمهدی توکلی به ...وارد نشده: pdfدانلود کتاب مختصر حقوق تجارت دکتر توکلی pdf : u ... - ...https://www.reddit.com › user › downloadbook98 › comments › دانلود_ک...۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - دکتر محمدمهدی ت
کتاب جادوی فکر بزرگ اثر دیوید جوزف شوارتز

دانلود فایل

کتاب صوتی جادوی فکر بزرگ از دیوید جوزف شوارتز + Pdfpanteashop.ir › جادوی-فکر-بزرگ۲۰ تیر ۱۳۹۶ - دانلود رایگان کتاب جادوی فکر بزرگ - دیوید جوزف شوارتز در این کتاب شما با روشهای ... سلام کتاب بخواهید تا به شما داده شود اثر استر و جری هیکس.
جادوی فکر بزرگ» اثر دیوید جوزف شوارتز - فرهنگ پرسfarhang-press.com › خانه › کتابخانه۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - نا
اسامی و القاب و کنیه‌های امام زمان علیه السلام و وجه تسمیه آن‌ها
چهارم: ایزدشناس
پنجم: ایزدنشان
در کتاب مذکور، مسطور است که این دو، نام آن جناب است در نزد مجوس و شیخ بهایی رحمه الله در «کشکول» فرموده که: «فارسیان، آن جناب را ایزدشناس و ایزدنشان گویند.»
نجم ثاقب، تالیف میرزای نوری، جلد ۱، صفحه ۸۹، چاپ انتشارات کتاب جمکران
دانلود رایگان کتاب دانشنامه اساطیر جهان  

دانلود فایل   

دانلود کتب تخصصی و حرفه ای | دانشنامه اساطیر جهان ... - ...nirikadesign.com › دانلود-کتب-تخصصی-و-حرفه-ای › دانشنامه-اساطی...منبع کنکور ارشد پیام‌نور .کتاب دانشنامه اساطیر جهان نوشته شده زیر نظر رکس وارنر و ترجمه شده توسط ابوالقاسم اسماعیل پور در سال 1389 توسط انتشارات اسطوره به ...
دانلود رایگان کتاب دانشنامه اساطیر جهان pdf :: دانلود کتابketab
خلاصه کتاب تئوری حسابداری مالی دیگان

دانلود فایل

www.ghatreh.com › news › خلاصه-کتاب-تئوری-حسابداری-مالی-دیگانخلاصه کتاب تئوری حسابداری مالی دیگان 67 ص - قطره۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - خلاصه کتاب تئوری حسابداری مالی دیگان 67 ص خلاصه کتاب تئوری حسابداری مالی دیگان 67 صchr(8230) جزییات بیشتر / دانلود نو.acc711.rozblog.com › Catgoryتئوری حسابداریفایل پاورپوینت لاتین کتاب تئوری حسابداری مالی دیگان فصل8 ... خلاصه فصل 7 تئوری حسابداری بلکویی-- رعایت
محمدرضا علیمردانی هنرپیشه توانا و با استعداد تلویزیون مشهور کشورمان می باشد. اگر شما نیز از بینندهای سریال پایتخت باشید، حتما وی را در سریال پایتخت ۴ به کارگردانی سیروس مقدم در نقش بائو دیده اید. او در این سریال مخاطبان بسیاری را جذب خود کرد و به شهرت باورنکردنی دست یافت. بدانید که این هنرمند علاوه بر بازیگری در زمینه مجری گری، خوانندگی و صداپیشگی فعالیت دارد. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا بیشتر با زندگینامه محمدرضا علیمردانی همراه ب
 دانلود کتاب کمک حافظه حقوق تجارت علی فلاح

دانلود فایل

Search Results Web results کتاب کمک حافظه حقوق تجارت دوراندیشان اثر علی فلاحwww.tahsilatetakmili.com › product Translate this page مشخصات، قیمت و خرید کتاب کمک حافظه حقوق تجارت دوراندیشان اثر دکتر علی فلاح. ✅ مطابق با سرفصلهای آموزشی دانشگاه. ✅ ویژه دانشجویان و داوطلبان آزمون های ... » نوبت چاپ‎: ‎چاپ سی و دوم – 1398    » شرح درس‎: ‎
⚜️ لمعه – تدریس متن شهید اول  استاد حائری ♻️ کتاب الطهارة♻️ کتاب الصلاة♻️ کتاب الزکاة♻️ کتاب الخمس♻️ کتاب الصوم♻️ کتاب الحج♻️ کتاب الجهاد♻️ کتاب الکفارات♻️ کتاب النذر♻️ کتاب القض♻️ کتاب الوقف♻️ کتاب العطیة♻️ کتاب المتاجر♻️ کتاب الدین♻️ کتاب الرهن♻️ کتاب الحجر♻️ کتاب الضمان♻️ کتاب الحوالة♻️ کتاب الکفالة♻️ کتاب الصلح♻️ کتاب الشرکة♻️ کتاب المضاربة♻️ کتاب الودیعة♻️ کتاب الاجارة♻️ کتاب الجعالة   تعداد جلس
نام کتاب: نقشه خوانی گیتا شناسینویسنده: مهندس عباس جعفری ( - ۱۳۱۲)
نوبت و تاریخ چاپ: چاپ نهم ، پاییز ۱۳۸۳ناشر : مؤسسه جغرافیایی و کارتوگرافی گیتاشناسیتعداد صفحات: ۱۲۴صفحه.اندازه صفحات: ۲۳/۵×۱۶/۵ سانتی‌مترعکس : داردشابک: ۹۶۴۶۲۴۱۰۶۹  | ISBN : 964-6241-06-9
* محل نگهداری کتاب: کتابخانه‌ی عمومی جمعیت هلال‌احمر شهر بیجار
* تاریخ مطالعه‌ : مطالعه‌ی اول از دوشنبه ۹۸/۰۶/۱۸ (۲۲:۱۸) تا پنج‌شنبه ۹۸/۰۷/۲۵ (۲۳:۱۲)

* معرفی و بررسی:بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّ

عنوان کتاب: سیاه چال مستر
نویسنده: محبوبه عزیزی
ناشر: سوره مهر
چند وقت پیش مراسم رونمایی و معرفی این کتاب توسط حوزه هنری و با حضور آقای شرفی و نویسنده و در آمفی تئاتر اداره برگزار شد. من توی جلسه نبودم اما یک جلد از کتاب رو که به یکی از همکاران داده بودند از ایشان امانت گرفتم و مطالعه کردم. آقای شرفی اصالتا کرمانشاهی و زادگاهش اسلام آباد غرب می باشد.
ادامه مطلب

توضیحات فایل
کاربران گرامی ،محتوای این فایل شامل خلاصه کتاب رفتار مصرف کننده(عوامل درونی و بیرونی) نویسندگان: جان سی موون – میشل اس مینور مترجمان: دکتر عباس صالح اردستانی – دکتر محمدرضا سعدی حاوی نکات مهم و کلیدی با کیفیت عالی در ۶۴ صفحه می باشد که پس از پرداخت آنلاین ،میتوانید این محصول ارزشمند را دریافت و دانلود نمایید.
این فایل، خلاصه کتاب رفتار مصرف کننده(عوامل درونی و بیرونی) جان سی موون – میشل اس مینور ، ترجمه  دکتر عباس صالح اردست
کتاب راهنمای متون فقه 3 - شهادت، قضا، میراث، وصیت - بر اساس کتاب تحریر الروضه - رشته حقوق پیام نور ورودی های 95 به بعد- pdf

دانلود فایل

متون فقه 3 - اعضای هیات علمی دانشگاه الزهراstaff.alzahra.ac.ir › متونفقه3 › tabid › Defaultسوابق آموزشی · تحصیلات · سوابق تدریس · دوره ... متون فقه 3 درس نظری 2 واحدی. هدف: آشنا ساختن دانشجویان با متون فقه اسلامی، فتائای فقها و اصطلاحات فقهی و شناخت فقه اسلامی. سرفصل دروس: متون مربوط به ارث و وصیت. Copyright [1394] by Alzahra ...
سرانجام بعد از دو سال زحمت و بی خوابی کشیدن، آخرین پاک نویس رمانم هم تمام شد ومن افتادم دنبال این که یک ناشر حسابی گیر بیاورم و کتابم را چاپ کنم .
اولش فکر می کردم مشکل اصلی برای یک نویسنده، نوشتن کتاب است; اما بعد فهمیدم که چاپ کتاب، از نوشتن آن سخت تر است . از کلاس های دانشگاهم زدم و کلی این طرف و آن طرف دویدم . به همه ناشرینی که اسمشان را شنیده بودم رو انداختم; اما مثل این که ناشرها اهل رمان چاپ کردن نبودند . بعضی ها هم تا می فهمیدند که این رمان ا
بیندیشید و ثروتمند شوید
دانلود فایل

goldenbooks.ir › downloads › بیندیشید-و-ثروتمند-شویدبیندیشید و ثروتمند شوید | فروشگاه کتاب های طلاییدانلود رایگان کتاب الکترونیکی “بیندیشید و ثروتمند شوید”. نویسنده : ناپلئون هیل مترجم : مهدی قراچه داغی تعداد صفحات : ۱۶۷ صفحه حجم فایل : ۲٫۲۸ MB.www.fadakbook.ir › product › بیندیشید-و-ثروتمند-شوید-اثر-ناپ...بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل ترجمه قراچه داغی ... رتبه: ۳ - ‏۳۶ مرورکتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر
دانلود آهنگ جدید محمدرضا شمسی به نام لیلای من
متن آهنگ جدید لیلای من - محمدرضا شمسی
Скачать новую песнюMohamad Reza Shamsi Leilaye Man
Текст песни Leilaye Man Mohamad Reza Shamsi
از مستی ناز چشات شعر و غزل میسازمЯ делаю стихи и сонеты из милой булочки
  از وقتی عاشقت شدم من بخودم می نازمЯ качался с тех пор, как влюбился
  گر لحظه ای که دور شوی در دل من آشوبه

ادامه مطلب
کتاب نقشه ذهن (ابزار فکری نامحدود که زندگی شما را دگرگون می کند)
نویسنده: تونی بازان
مترجم: عفت داودی
ناشر : بوکتاب
رقعی شومیز
88 صفحهکتاب « نقشه ی ذهن » فرایند کشیدن یک نقشه ی ذهن را از ابتدا برای شما
توضیح می دهد. به این ترتیب متوجه خواهید شد که به چه چیزهایی می توانید
برسید و چقدر می توانید خلاق باشید و نقشه ی ذهن چقدر در زندگی روزانه ی
شما کاربرد خواهد داشت .نقشه ی ذهن به طرز شگفت انگیزی زندگی را به سمت
بهتر شدن سوق می دهد این که این ابزار چگ
دانلود کتاب صوتی تغییر بزرگ اثر دارن هاردی
فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 2 حجم کل فایل ها: 50 مگابایت مدت زمان پخش: 61 دقیقه نویسنده: دارن هاردی ناشر: رادیو مثبت درباره کتاب: در این کتاب صوتی دارن هاردی قصد دارد شما را هیپنوتیزم کند تا به سمت کارآفرین شدن و ثروتمند شدن حرکت کنید. از شما می zwnj;خواهد در خود تان ...
دریافت فایل
دارن هاردی - دانلود رایگان کتاب|دانلود کتاب صوتی| پانته آ https://panteashop.ir › دارن-هاردی
فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 2 حجم کل فایل ها: 50 مگابایت مدت زمان پخش: 61 دقیقه نویسنده: دارن هاردی ناشر: رادیو مثبت درباره کتاب: در این کتاب صوتی دارن هاردی قصد دارد شما را هیپنوتیزم کند تا به سمت کارآفرین شدن و ثروتمند شدن حرکت کنید. از شما می zwnj;خواهد در خود تان ...
دریافت فایل
دارن هاردی - دانلود رایگان کتاب|دانلود کتاب صوتی| پانته آ https://panteashop.ir › دارن-هاردی
متولد اول مهر سال 1319 در مشهد. خواندن را از کودکی تحت تعلیم پدر خود که قاری قرآن بود آغاز نمود و برای اولین بار در سال 1331 قرآن را در رادیو خراسان تلاوت کرد.
در سال 1338 به دانشسرای مقدماتی مشهد رفت و برای نخستین بار با یک معلم موسیقی آشنا شد.

ادامه مطلب
پیش نمایش
دانلود کتاب مستند داستانی حیفا
عنوان کتاب: حیفا نویسنده: محمدرضا حدادپور جهرمی فرمت فایل: PDF تعداد صفحات: 204 ناشر: انتشارات معارف زبان: فارسی توضیحات: این مجموعه دربردارنده داستان زندگی و ماموریت دختری جاسوس از اداره ی متساوای سازمان موساد در منطقه غرب آسیاست. آن دختر، همانند دیگر خواهرانش به ...
دریافت فایل

حل تمرینات کتاب آموزش فلسفه مصباح
پاسخ به سوالات پرسش های کتاب آموزش فلسفه zwnj;ی ایه الله مصباح +pdf آموزش فلسفه (مشکات) مؤلف: آیت zwnj;الله محمدتقى مصباح یزدى ناشر: انتشارات مؤسسه آموزشى و پژوهشى امام خمینى(قدس سره) فرمت فایل: pdf تعداد صفحات pdf: 220 حجم فایل: 54.88MB معرفی کتاب: دراین کتاب که به صورت ...
دریافت فایل

محمدرضا گلزار حیف
دانلود آهنگ جدید محمدرضا گلزار به نام حیف
Mohammadreza Golzar - Heif
موزیک و ترانه : علی یاسینی ؛ تنظیم : فربد فروغی
+ متن ترانه حیف از محمدرضا گلزار
حیف عمری که گذاشتم پای تو / تو که خوبه حال تو من شکستم جای تو
حیف هرچی آرزو کردم برات چند سالو / صب کنم تا فکرت از سرم دراد

ادامه مطلب
تو این روزهای نسبتا سخت و بد (از همه لحاظ )یکی از چیز هایی که خیلی دوسش دارم و بهم کمک میکنه تا همه چیز رو درک کنم موزیک هست.البته نه هر موسیقی ؛ یک خواننده هست که واقعا دوسش دارم و توی صداش دارو داره.
محمدرضا شایع. البته این به خاطر این نیست که اسم هامون یکیه به خاطر اینکه توی موزیکاش چرت و پرت نمیگه و قشنگ باهات دردودل میکنه.
از خودش به عنوان پروردگار قلم یاد میکنه ولی ازش به عنوان پروردگار خالی یاد میکنم.
(احتیاج دارم بهم اعتماد کنی بدون امضا
کتاب راهنمای متون فقه 3 - شهادت، قضا، میراث، وصیت - بر اساس کتاب تحریر الروضه - رشته حقوق پیام نور ورودی های 95 به بعد- pdf

دانلود فایل

کتاب راهنمای آموزشی کارشناسی متون فقه 3 | شبکه فایل فارسیnetfilefa.com › ... › گروه حقوقکتاب راهنمای آموزشی کارشناسی متون فقه 3 بر اساس کتاب دکتر محمدرضا آیتی و ... این کتاب در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور در رابطه با عنوان درس متون فقه ۳ بر ...
کتاب
کتاب گنجینه پزشکی
تدوین: گروه مؤلفین انتشارات نوید حکمت
ناشر : نوید حکمت
وزیری شومیز
1168 صفحه
کتاب گنجینه پزشکی, ( طب سنتی - طب اسلامی
و ... ), به همراه دانستنیهای پزشکی, انتشارات ائمه (ع), پزشکی اسلامی,
پزشکی سنتی, طب اسلامی, طب سنتی, داروشناسی, داروهای گیاهی, گیاهان دارویی,
میوه درمانی, گنجینه پزشکی سنتی و اسلامی
انشا در مورد ویژگی کتاب خوب انشا در مورد کتاب یار مهربان یک انشای زیبا در مورد کتاب انشا در مورد کتاب از نگاه نویسنده انشا از زبان کتاب انشا در مورد کتاب از نگاه تصویرگر انشا در مورد کتاب از نگاه کتابفروش انشا در مورد کتاب از نگاه ناشر
انشا کامل در ادامه
ادامه مطلب
امام زمان علیه السلام (از مجموعه ۱۴ معصوم)
پدیدآور: زهرا عبدی
ناشر: جمکران
تعداد صفحه: ۲۳
یکی از دغدغه‌های والدینی که دوست‌دارند فرزندانی با ایمان داشته‌ باشند، آشنا کردن کودکان با معصومین علیهم السلام است.
در این کتاب سعی شده است به مباحثی نظیر چگونگی ولادت امام زمان علیه السلام؛ معرفی مادر ایشان و ویژگی‌های شخصیتی آن بانو؛ دوران کودکی امام زمان علیه السلام در نزد پدر بزرگوارشان امام حسن عسکری؛ چگونگی رسیدن به مقام امامت در زمان کودکی؛
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، طرح کتاب‌خوان
بهمن ماه با ارائه کتاب‌های «بحثی کوتاه پیرامون خطبه فدک» نوشته حاج‌آقا
مجتبی‌تهرانی، «در طلوع آزادی» حمیدرضا شاه‌آبادی، «شکنجه‌گران می‌گویند»
نوشته قاسم حسن‌پور، «گرگ‌سالی» نوشته امیرحسین فردی و «موهای تو خانه
ماهی‌هاست» نوشته محمدرضا شرفی خبوشان معرفی شد.
ادامه مطلب
#اخبار_کتاب✌️
بله توجه شما رو به اخبار پرفروش ترین کتاب ها در طرح فصلی خانه ی کتاب جلب مینماییم : به ده کتاب اول این طرح اشاره میکنیم نکته جالبی که وجود داره در میان 10 اثر پرفروش ادبی کتاب های "نخل و نارنج" اثر اقای وحید یامین پور،"اکنون"فاضل نظری ، "شرح جامع مثنوی" اثر کریم زمانی ، "مثل خون در رگ های من " نامه های احمد شاملو به همسرش ، اثاری هستند که برای نخستین بار در لیست 10 اثر برتر طرح های فصلی خانه کتاب قرار گرفته اند . در ادامه به فهرست ده کتا
12 عنوان منابع‌نهمین‌دوره‌جشنواره‌کتابخوانی‌رضوی‌به‌شرح‌زیر‌است:  
1
کودک
)متولدین 1390 تا
)1394
کبوترها و آهوها
سید احمد
میرزاده
به نشر شعر
2
فاطمه و فاطمه:
سالماهلل علیهما شباهتهای حضرت معصومه با حضرت زهرا
محمد
مهاجرانی
زائر شعر
3 امام رضا
زهرا عبدی جمکران داستان علیهالسالم
4 هشت قصه از امام جواد
حسین علیهالسالم
فتاحی
قدیانی داستان
5
نوجوان
)متولدین 1381 تا
)1385
راز آن بوی شگفت؛
فریبا کلهر به نشر داستان علیهالسالم داستانی بر اساس زندگی اما
موسسه پخش دانشجو ، موسسه ای با سابقه در تولید و پخش کتاب با سابقه ای بالغ بر ۱۵ سال در 17 اسفند ماه ماه ۱۳۹۷ با جمعی از جوانان صمیمی و پر انرژی و پر ایده ،  فعالیت در عرصه اینترنت را با راه اندازی وبسایت و اپلیکیشن فروشگاه ، آغاز کرده تا به رویای ارسال کتاب به تمام نقاط کشور مخصوصا دورترین و محروم ترین شهر ها و روستاهای کشور برسد. در این فروشگاه سعی گردیده است با جمع آوری بیش از 40 هزار عنوان کتاب در بیش از 20 دسته بندی مختلف و با همکاری بیش از دوی
برای دریافت دریافت این کتاب ها با کارت عضویت به کتابخانه عمومی آیت الله اراکی مراجعه بفرمایید.
                                                                                                                                     رنجبران

ردیف
عنوان
ناشر

1
8 قصه از امام جواد (ع)
قدیانی

2
ابوالفضل نهضت رضوی
شاهچراغ

3
امام رضا (ع)
جمکران

4
با کبوترهای گنبد
به نشر

5
در عصمت
زائر

6
درختی که بال درآورد
بوستان کتاب

7
راز آن بوی شگفت
به نشر

8
سیره تقوی
به نشر

9
فاطمه و فاطمه
معرفی کتاب به مناسبت میلاد رسول اکرم و امام جعفر صادق علیه السلام
کتاب : ستوده در آسمان‌ها و زمین
نویسنده : محمدرضا اصلانی
«ام ایمن» سراسیمه از جا برخاست و قدم بر آستانهٔ اتاق نهاد. لختی درنگ کرد. سپس بر بالین «آمنه» بازگشت. از مدتی پیش، تمام کارهایی را که لازم می‌دید، انجام داده بود. اما، «بی‌قراری» چنگ بر تار و پود دلش می‌زد. طلوع فجر نزدیک بود و نازنین بانوی مهربانش هنوز چشم بر هم ننهاده بود. گاه‌به‌گاه، دست ناپیدایی خواب پلک‌های خسته‌
دانلود کتاب لوح و قلم

بروج_ کتاب لوح و قلم در نقد حدیث موسوم به وصیت در کتاب الغیبه شیخ طوسی(ره)کتاب “لوح و قلم”
بررسی و نقد روایت موسوم به وصیت در نقد احمدالحسن البصری?به قلم سید مهدی مجتهد سیستانی
کاری از موسسه بروج
ناشر: دارالتفسیر
شمارگان: ۱۰۰۰ جلد
تلفن سفارش:۰۲۵۳۲۹۲۷۴۹۴
حجم فایل: ۱ مگابایت
دانلود این کتاب با ذکر صلوات بلامانع استدانلود کتاب
نام کتاب: #یکی_بود_و_یکی_نبود | نویسنده: #محمد_علی_جمالزاده | ناشر: #بنگاه_پروین | ۱۲۸ صفحه.جمالزاده ۹۸ سال پیش با این کتاب داستان رو وارد زندگی ما ایرانی ها کرد. کتاب دارای ۶ حکایت است، به نام های :#فارسی_شکر_است | #رجل_سیاسی | #دوستی_خاله_خرسه | #درد_دل_ملا_قربانعلی | #بیله_دیک_بیله_چقندر | #ویلان_الدوله.برشی از کتاب:و آقای فیلسوف بنا کرد بخواندن یک مبلغی شعر فرانسه که از قضا من سابق یکبار شنیده و میدانستم مال شاعر فرانسوی ویکتور هوگو است و دخلی به لاما
نام کتاب: گذری و نظری به برخی استانداردهاناشر: سازمان ملی استاندارد ایران www.isir.orgسال انتشار : اسفند ۱۳۹۳تعداد صفحات : ۴۸ صفحهاندازه صفحات: ۲۱×۱۰عکس : داردمحل نگهداری کتاب: کتابخانه‌ی هلال احمر شهر بیجارتاریخ مطالعه‌ی اول: بعد از ظهر و شب پنج‌شنبه ۱۹ دی ۹۸
* معرفی و بررسی: بسم الله الرحمن الرحیماین کتاب به طور مختصر به تاریخچه و تعریف و انواع استاندارد ؛ و همچنین برخی استانداردهای ایران در مورد مواد خوراکی و خودرو و محصولات متفرقه مثل دستما
برای خرید این کتاب در استان کرمان با ما تماس بگیرید:  09134424235
قیمت پشت جلد 22هزار تومان، قیمت ارائه به شما 20هزار تومان، برای تعداد زیاد تخفیف بیشتر داده می شود، برای ارسال درب منزل هزینه پست اضافه می شود.
مراکز پخش کتاب حسین پسر غلامحسین(خاطرات شهید یوسف الهی):1- مشهد - مرکزپخش کتاب پردازان - 051322339102- قم - خیابان معلم - مجتمع ناشران - انتشارات شهید کاظمی3- قم - چهارراه حجتیه - ابتدای بلوار بهار - انتشارات نورالزهرا4- قم - انتشارات مسجد مقدس جمکران5- شیر
موسسه پخش دانشجو ،
موسسه ای با سابقه در تولید و پخش کتاب با سابقه ای بالغ بر ۱۵ سال در 17
اسفند ماه ماه ۱۳۹۷ با جمعی از جوانان صمیمی و پر انرژی و پر ایده ، 
فعالیت در عرصه اینترنت را با راه اندازی وبسایت و اپلیکیشن فروشگاه ، آغاز
کرده تا به رویای ارسال کتاب به
تمام نقاط کشور مخصوصا دورترین و محروم ترین شهر ها و روستاهای کشور برسد.
در این فروشگاه سعی گردیده است با جمع آوری بیش از 40 هزار عنوان کتاب در
بیش از 20 دسته بندی مختلف و با همکاری بیش از
موسسه پخش دانشجو ،
موسسه ای با سابقه در تولید و پخش کتاب با سابقه ای بالغ بر ۱۵ سال در 17
اسفند ماه ماه ۱۳۹۷ با جمعی از جوانان صمیمی و پر انرژی و پر ایده ، 
فعالیت در عرصه اینترنت را با راه اندازی وبسایت و اپلیکیشن فروشگاه ، آغاز
کرده تا به رویای ارسال کتاب به
تمام نقاط کشور مخصوصا دورترین و محروم ترین شهر ها و روستاهای کشور برسد.
در این فروشگاه سعی گردیده است با جمع آوری بیش از 40 هزار عنوان کتاب در
بیش از 20 دسته بندی مختلف و با همکاری بیش از
کتاب اصیل آباد نویسنده: محمدرضا سرشار انتشارات: سوره مهر
کتاب اصیل آباد : اگر زرنگ نباشی زرق وبرق دنیا روح وروانت را می رباید…
کتاب اصیل آبادنویسنده: محمدرضا سرشارانتشارات: سوره مهر
خلاصه:ورود یک غریبه به روستا، آن‌ هم با اسبابی که تا به حال بزرگترهای ده هم آن را ندیده‌اند، آن‌قدر جذاب هست که بچه‌های روستا بخواهند برای یک بار هم که شده، پای آن بنشینند و زیبایی‌هایی که فقط در خیال می‌توانستند تصورش کنند، از دریچه‌ی شهر فرنگ تماشا کنند.غ
مراحل چاپ کتاب
مراحل چاپ کتاب > خیلی از ما علاقه داریم که اثری از خود را بر روی کتاب قرار دهیم. بسته به محتوای کتاب، خوانندگان یا همه یا از متخصصین دانشگاهی خواهند بود. گاهی نیز هدف نویسنده این است که این کتاب را به عده خاصی از خوانندگان خود ارائه دهد. بنابراین چاپ کتاب برای نویسنده امری مهم است که این امر برای موسساتی که در این حوزه فعالیت دارند کاری روان و ساده است. با ملک دانش همراه باشید:
 مراحل ترجمه کتاب و چاپ کتاب در ایران
مراحل چاپ ک

کتاب مغازه خودکشی
معروفترین اثر ژان تولی
ترجمه احسان کرم ویسی
ناشر: نشر چشمه
تعداد صفحات: 114 صفحه

جملاتی از کتاب:
" چرا به جای لعنت فرستادن به تاریکی یه چراغ روشن نمیکنی؟ "

"همیشه واسه ی هر چیزی یه راه حلی وجود داره. هیچ وقت نباید ناامید بشیم. "

1- رفتیم انقلاب برای همسری کتاب بخریم. قاطی کتابها چشمم خورد به کتاب مغازه خودکشی و یادم اومد به پیشنهاد بچه ها توی لیست کتابهام نوشته بودمش. پس خریدمش.
16 هزار تومان.

2- به فصل دوم کتاب رسیدم و از نا
دانلود کتاب اصول و فنون ترکیبیات

دانلودفایل

Search ResultsWeb resultsکتاب اصول و فنون ترکیبیات - ریاضی سراriazisara.ir › postTranslate this pageکتاب اصول و فنون ترکیبیات (ترجمه فارسی) این کتاب که ویژه علاقه مندان به المپیادهای ریاضی و کامپیوتر تالیف گردیده ... دانلود سوالات ریاضی آزمون قلم چی ۹۴/۸/۸.دانلود کتاب اصول و فنون ترکیبیات :: اثر پروانه ایbutterfly.blog.ir › post › دانلود-کتاب-اصول-و-فنون-تر...Translate this pageکتاب اصول و فنون ترکیبیات نویسندگان: چن چانگ چونگ / کوه خی-
 جزوه روسازی راه دکتر امیر محمد طباطبایی

دانلود فایل

کتاب روسازی طباطبایی pdf | دالان دانلودdalaneshghe.mashhad-tours.ir › کتا... Translate this page دانلود جزوه راه سازی دکتر طباطبایی در خدمت شما دوستان هستیم با جزوه دست نویس ۴۹ ... ‎کتاب روسازی راه ( امیر محمد طباطبائی ) جزوه روسازی راه دکتر طباطبایی ... کتاب روسازی طباطبایی pdf | مجله تفریحی دانلودی یدکmeysamyadak.ir › کتاب-روسازی-طب..
به گزارش چاپ و نشر به نقل از خبرنگار حوزه ادبیات  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ براساس آمار موسسه خانه کتاب، تعداد ۸۷۸۵ عنوان کتاب در فاصله زمانی اول مهر تا اول آبان ماه سال جاری منتشر شدند. از این میان تعداد ۶۴۰۶ عنوان کتاب تالیفی و ۲۳۹۷ عنوان ترجمه هستند. این درحالی است که سال گذشته در همین مدت تعداد ۷۲۳۰ عنوان کتاب منتشر شده بود.
از این میان تعداد ۵۵۴۱ عنوان تالیفی و ۱۶۸۹ عنوان ترجمه بودند. این آمار نشان می‌دهد که در مهر ماه امسال تع
محمدرضا علیمردانی هنرپیشه توانا و با استعداد تلویزیون مشهور کشورمان می باشد. اگر شما نیز از بینندهای سریال پایتخت باشید، حتما وی را در سریال پایتخت ۴ به کارگردانی سیروس مقدم در نقش بائو دیده اید. او در این سریال مخاطبان بسیاری را جذب خود کرد و به شهرت باورنکردنی دست یافت. بدانید که این هنرمند علاوه بر بازیگری در زمینه مجری گری، خوانندگی و صداپیشگی فعالیت دارد. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا بیشتر با زندگینامه محمدرضا علیمردانی همراه ب
اولین نشست کتابخوان مدرسه ای در سال جدید مورخه 1398/01/28 ساعت 9 صبح روز چهارشنبه  با همکاری دبیرستان متوسطه نوروز برگزار گردید در این نشست کتابهای جالب و علمی و داستانی توسط دانش آموزان فعال و کتاب دوست معرفی گردید که اسامی ارائه دهندگان به شرح ذیل اعلام می گردد: کتاب حفاظت محیط زیست نوشته رزی هارلو توسط ابراهیم زنگی زهی ، کتاب شهید صیاد شیرازی تالیف داود بختیاری دانش ور توسط سینا میربلوچ، کتاب عطار نوشته مسعود علیا توسط الیاس بلوچ زهی، کتاب د
بسم الله
به گمانم باید کمی بیشتر به خودم احترام بگذارم.
برای وقت هایی که نمی توانم کار کنم
برای این روزهایی که زیاد درد می کشم
وشب ها در کابوس هایم خودم را قطعه قطعه می کنم
باید به خودم و احساسم احترام بگذارم
به آرامشم.
به اینکه مجبور نیستم کارهایی را که از حد توانم فراتر است انجام بدهم.
احساس بی ارزش بودن می کنم
فقط به خاطر تو...
فقط وقتهایی که تو مرا تایید نمی کنی...
فقط برای اینکه من توی زندگی ات جایی ندارم.
این روزها همچنان درگیر پایان نامه ام

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها